106 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
| Загальні характеристики | |
| Виробник | Z-Light |
| Вид | світильник точковий неповоротний |
| Стиль | сучасний |
| Монтаж | врізний |
| Патрони | G5.3 |
| Типи ламп | світлодіоди |
| Матеріал | метал, пластик |
| Інше | |
| Колір | прозорий, білий корпус |
| Розміри | висота 1 см, ширина 9 см, довжина 9 см |
| Монтажний діаметр | 6.5 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность | 24 Вт |