177 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
| Загальні характеристики | |
| Виробник | Z-Light |
| Вид | світильник точковий неповоротний |
| Стиль | модерн |
| Монтаж | врізний |
| Патрони | LED |
| Типи ламп | світлодіоди |
| Матеріал | метал |
| Інше | |
| Колір | прозорий, сріблястий корпус |
| Напруга живлення | 220 В |
| Клас захисту | IP20 |
| Розміри | висота 2.5 см, ширина 9.5 см, довжина 9.5 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность | 24 Вт |