Використання кочерги та совка для мангалу робить процес приготування їжі зручнішим та безпечнішим, дозволяючи контролювати температуру, переміщувати та регулювати горіння вугілля або дров та підтримувати мангал у чистому стані.
Кочерга є довгим сталевим прутом з ручкою на одному кінці і планкою на іншому. Вона дозволяє перемішувати та переставляти вугілля та дрова для створення рівномірного розподілу тепла під грилем, а також забезпечує можливість додавання дров чи вугілля за потреби.
Совок для мангалу має широку та плоску лопатку з довгою ручкою. Його основне призначення – очищення мангалу від попелу, золи, залишків їжі та інших сміттєвих матеріалів.
Виріб виконаний із сталевого прута квадратного перерізу 10 мм
Совок із листової сталі 1.5 мм
Довжина робочої поверхні: 120 мм. Ширина робочої поверхні: 60 мм
Висота робочої поверхні: 55 мм
Загальна вага: 1.3 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Конструкция | Цельная |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мангал |
| Толщина корпуса | 1.5 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Высота рабочей поверхности | 550 мм |
| Длина рабочей поверхности | 120 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 60 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Кочерга | 1 шт |
| Совок | 1 шт |