



1 497 ₴
Представляємо вам ідеального супутника для вашого літнього відпочинку — якісний Мангал зі знімними ніжками для 6 шампурів з металу 2 мм!
Серійне виробництво мангалу на знімних ніжках забезпечує постійну високу якість, безпеку та доступність для всіх любителів смачної їжі.
Що робить цей мангал настільки унікальним?
Жарівня мангалу на ніжках виготовлена з металу завтовшки 2 мм і пофарбована термостійкою емаллю чорного кольору, що витримує температуру до 800°C.
Зварні підсилення по периметру (труба 15х15 мм), не тільки доповнюють естетичний зовнішній вигляд, а також підвищують жорсткість та опір температурним деформаціям під час нагрівання.
Завдяки знімним ніжкам, покритим чорною порошковою фарбою, мангал стає зручним для транспортування та зберігання, що робить його ідеальним вибором для поїздок на природу або використання на терасі.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Форма | Прямоугольная |
| Вместимость шампуров | 6-10 (шт) |
| Материал корпуса | Сталь |
| Покрытие корпуса | Жаростойкая эмаль |
| Толщина корпуса | 2 мм |
| Комплектация крышкой | Не предусмотрена |
| Комплектация вертелом | Не предусмотрен |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Нет |
| Встроенный термометр | Не предусмотрен |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Длина рабочей поверхности | 420 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 320 мм |
| Высота рабочей поверхности | 160 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 590 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 820 мм |
| Вес | 10 кг |