



3 600 ₴
Пориньте у справжнє гастрономічне чаклунство з нашим розкішним Мангалом на дровниці для 9 шампурів!
Створений з високоякісної сертифікованої сталі і вишукано вирізаний з використанням передової лазерної технології, цей мангал поєднує в собі неперевершену міцність і естетичну привабливість.
Завдяки серійному виробництву ми можемо запропонувати вам доступне рішення без втрати якості.
Кожна складова цього мангалу, виготовлена лише з нетоксичних матеріалів, проходить суворий контроль якості, забезпечуючи його надійність протягом щонайменше 20 років.
Жаровня мангалу виконана із сталі товщиною 3 мм і покрита термостійкою емаллю, що забезпечує захист від температурних впливів до 800°C. Застосування зварних посилень із труби 15х15 мм суттєво підвищує жорсткість та здатність жаровні протистояти температурним деформаціям при нагріванні.
З місткою дровницею ви завжди матимете під рукою дрова, дозволяючи створювати більше страв з унікальним ароматом, який неповторний при готуванні на газі або вугіллі.
Комплект поставки: жаровня, дровниця
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 22 кг |
| Высота | 94.5 мм |
| Длина | 790 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мангал |
| Толщина корпуса | 3 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |