Комбінація з трьох класичних ігор: нарди, шахи і шашки в одному продукті. Відмінний набір, який буде працювати як вдома, так і в дорозі.
Точні характеристики продукту можна знайти нижче:
| розміри шахівниці | 27,2 х 27,2 см |
| пішак | 2,6 см |
| король | 4,6 см |
| вага комплекту: | 425 г |
| ширина шахового поля | 2,7 см |
| вага комплекту | 452 г |
В комплекті: шахова дошка, дошка для гри в нарди, шахові фігури з дерева, шашки для гри в нарди і шашки з дерева, гральні кістки, інструкція з гри в нарди на польській мові
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шахи |
| Ширина ігрового поля | 50 мм |
| Довжина ігрового поля | 50 мм |
| Стан | Новий |