

86,69 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гірлянда |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 5 см |
| Діаметр | 6 см |
| Колір | Білий |
| Додаткові елементи декору | LED підсвічування |
| Вага виробу | 300 г |
| Товщина виробу | 2 мм |