


212,63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
| Код товару | P080 |
| Довжина | 477(мм) |
| Ширина | 377(мм) |
| Висота | 23(мм) |
| Вага | 430(р) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 477 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 377 мм |