8 898 ₴
Жаровня мангала-барбекю завтовшки 3 мм захищена від впливу високих температур до 800°C завдяки фарбуванню чорної термостійкою емаллю.
Застосування зварних підсилень уздовж периметра, що ґрунтуються на трубах розміром 15х15 мм, дає змогу отримати не тільки естетично привабливе рішення, але й чимале підвищення жорсткості та стійкості до температурних деформацій під час нагрівання.
Комплект постачання: жаровня, дровниця, бічна полиця — 1 шт., сталева решітка гриль — 1 шт., перегородка для жаровні — 1 шт.
Вага: 45 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 45 кг |
| Висота | 1065 мм |
| Довжина | 1515 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Довжина робочої поверхні | 1000 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |