


4 380 ₴
Жаровня мангала на дровниці виготовлена зі сталі завтовшки 3 мм і покрита чорною термостійкою емаллю, що має високий ступінь захисту від температурних впливів до 800°C.
Застосування зварних підсилень, виготовлених із труби розміром 15х15 мм, неабияк підвищує жорсткість і здатність протистояти температурним деформаціям під час нагрівання.
З місткою дровницею нашого мангала ви зможете мати постійний доступ до дров, що дасть змогу приготувати більшу кількість страв із неповторним ароматом, який незрівнянний із готуванням на газі або вугіллі.
Комплект постачання: жаровня, дровниця
Стильний дизайн і елегантність мангала з полицею для дров зроблять його прекрасним доповненням до вашого саду або патіо.
Товщина металу: 3 мм
Кількість шампурів: 12 шт
Вага: 26 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 26 кг |
| Висота | 945 мм |
| Довжина | 970 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |