5 697 ₴
Жаровня мангала-барбекю завтовшки 3 мм захищена від впливу високих температур до 800°C завдяки фарбуванню чорної термостійкою емаллю.
Застосування зварних підсилень уздовж периметра, що ґрунтуються на трубах розміром 15х15 мм, дає змогу отримати не тільки естетично привабливе рішення, але й чимале підвищення жорсткості та стійкості до температурних деформацій під час нагрівання.
Завдяки нашій барбекю-системі керування теплом, ви зможете досягти ідеального приготування кожного шматочка м'яса або овочів.
Комплект постачання: жаровня, полиця — 2 шт., сталева решітка гриль — 1 шт.
Вага:26 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 26 кг |
| Висота | 920 мм |
| Довжина | 1230 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |