


425 ₴
Показати оптові ціни| Розміри | |
| Зовнішні, мм | 600х400х280 |
| Характеристики | |
| Об'єм, л | 48 |
| Вага, кг | 2,54 |
| Навантаження, кг | 30,0 |
| Робоча t, oЗ | от -30 до +50 |
| Особливості | |
| Тип | суцільний |
| Матеріал | HDPE |
| Стандартні кольори | зелений, червоний |
| Додатково | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 600 мм |